Software House

W Dream Creation przy wytwarzaniu oprogramowania wykorzystujemy metodykę DevOps – zespalamy rozwój, eksploatację oraz zapewnienie jakości. Deweloperzy wyspecjalizowani jednocześnie w programowaniu i administrowaniu systemami są w stanie dostarczyć gotowe wdrożenia w krótszym czasie, niż dwa osobne działy, dodatkowo korzystając w pełni ze strategii Cloud Native, która opiera się na niezawodności i możliwościach skalowania.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań chmurowych, dostarczane aplikacje są odporne na awarie, będąc równocześnie dostosowanymi do wysokich obciążeń w krytycznych momentach działania. Skalowanie pozwala na znaczącą redukcję kosztów infrastruktury. Bazowo wykorzystywane są standardowe, niezbędne do działania zasoby sprzętowe, które zwiększają się automatycznie w momencie rosnącego zapotrzebowania, na przykład podczas nagłego skoku aktywnych użytkowników na portalu internetowym.

W naszym procesie działania stawiamy na przejrzystość – klient na każdym etapie jest dokładnie informowany o postępach, tak aby końcowy produkt był w pełni dostosowany do jego potrzeb.

Nie masz pewności czego szukasz?
Pomożemy Ci!

Kontakt